BGP

продукт

LC/SC/FC/ST/E2000 Багатомодовий дуплексний оптичний кабель 50/125 OM3/OM4

Короткий опис:

Сировина: волокно Corning або YOFC, кевлар США

Довжина: Індивідуальна довжина

Діаметр кабелю: 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3,0 мм

Кольори кабелю: Aqua або Індивідуальний

Термін використання: 20 років

MOQ: 1 шт

Термін виконання: 3 дні

Країна походження: Китай


Детальна інформація про продукт

Теги продукту

Опис продукту

Багатомодовий волоконний патч-кабель Raisefiber 10G OM3 Duplex – це оптимізований для лазера багатомодовий волоконний кабель (LOMMF), спеціально розроблений для використання в програмах 10 Gigabit Ethernet. Цей багатомодовий волоконно-оптичний кабель 50/125 OM3 має надзвичайно високу пропускну здатність, забезпечуючи майже втричі більшу пропускну здатність, ніж звичайний багатомодовий волоконний кабель 62,5/125 мкм. Він пропонує покращену продуктивність, розроблену для підключення 10GBase-SR, 10GBase-LRM в центрах обробки даних. Тим часом оптоволоконний патч-кабель OM3 повністю сумісний з повільнішою застарілою системою, яка використовує світлодіодну або VCSEL оптику, що дозволяє клієнтам використовувати існуючі волоконні кабелі та конструкції системи та легко оновлювати кабельні мережі в майбутньому.

Багатомодовий волоконно-оптичний патч-кабель Raisefiber OM4 — це оптимізований для лазера багатомодовий волоконний кабель (LOMMF) з високою пропускною здатністю 50 мкм для використання з додатками 40G/100G Ethernet. Цей волоконний патч-кабель OM4 має надзвичайно високу пропускну здатність 4700 МГц*км, забезпечуючи більш ніж вдвічі пропускну здатність понад 50/125 мкм 10G OM3 багатомодового волокна -2000 МГц. км. Волоконний патч-кабель OM4 був спеціально розроблений для передачі лазера VSCEL і дозволяв відстань зв’язку 40G до 150 метрів або відстань зв’язку 100G до 100 метрів. Цей кабель повністю (обратно) сумісний з наявним обладнанням 50/125, а також із додатками 10 Gigabit Ethernet. Оптоволоконний патч-кабель OM4 через волоконний патч-кабель OM3 надає користувачеві кабельної інфраструктури кращу продуктивність для підтримки великих відстаней або більшої кількості з'єднань. Він забезпечує економічно ефективний спосіб уникнути дорогої одномодової оптики трансивера 40G/100G.

Волоконний патч-кабель OM3/OM4 виготовляється з високоякісним оптичним волокном і роз’ємами LC/SC/FC/ST/E2000. Він суворо перевірений на низькі втрати на введення та повернення, щоб забезпечити чудову продуктивність та якість.

Специфікація продукту

Тип роз'єму LC/SC/FC/ST/E2000
Кількість волокон Дуплекс Оптоволоконний режим OM3/OM4 50/125 мкм
Довжина хвилі 850/1300 нм Колір кабелю Аква або на замовлення
Втрата вставки ≤0,3 дБ Втрата повернення ≥30 дБ
Хв. Радіус вигину (ядро волокна) 15 мм Хв. Радіус згину (оптоволоконний кабель) 20D/10D (динамічний/статичний)
Загасання на 850 нм 3,0 дБ/км Загасання на 1300 нм 1,0 дБ/км
Кабельний кожух ЛСЖ, ПВХ (ОФНР), Пленум (ОФНП) Діаметр кабелю 1,6 мм, 1,8 мм, 2,0 мм, 3,0 мм
Полярність A(Tx) до B(Rx) Робоча температура -20~70°C

Особливості продукту

● Використовується для підключення обладнання, яке використовує роз’єми типу LC/SC/FC/ST/E2000 на кожному кінці та виготовлено з багатомодового волоконного кабелю OM3/OM4 50/125 мкм.

● З'єднувачі можна вибрати полірування для ПК або UPC

● Кожен кабель 100% перевірено на низькі вхідні втрати та зворотні втрати

● Доступні індивідуальні довжини, діаметр кабелю та кольори кабелю

● OFNR (ПВХ), пленум (OFNP) і малодимний, без галогенів (LSZH)

Номінальні варіанти

● Зменшення втрат при вставці до 50%

● Висока міцність

● Стабільність до високих температур

● Хороша замінність

● Конструкція з високою щільністю зменшує витрати на установку

LC до LC Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC до SC Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC до SC Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC-FC Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC до FC Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC до ST Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

Багатомодовий дуплекс LC до ST 50/125 OM3/OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 Багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

Багатомодовий дуплекс від FC до FC 50/125 OM3/OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

Від ST до ST багатомодовий дуплекс 50/125 OM3/OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Розумний і надійний - оптичне волокно, яке можна згинати

Промисловий стандартний дуплексний волоконний роз’єм відповідає стандарту EIA/TIA 604-2 з керамічним наконечником для високошвидкісних кабельних мереж.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Нечутливе до вигину волокно

Кабель BIF можна скріпити скобами та згинати по кутах без шкоди для продуктивності.

7.5mm Minimum Bend Radius

Мінімальний радіус вигину 7,5 мм

Ефективність вигину покращує використання повітропроводів, що дозволяє створювати менші корпуси.

Zirconia Ceramic Ferrule

Цирконій керамічний наконечник

Оптимальні IL і RL забезпечують стабільну передачу сигналу, захищаючи безпеку вашої мережі.

ОМ3 проти ОМ4

● Волокно OM3 має рекомендований колір оболонки аква. Як і OM2, його ядро ​​має розмір 50 мкм. Він підтримує 10 Gigabit Ethernet на довжині до 300 метрів. Крім того, OM3 може підтримувати 40 Gigabit і 100 Gigabit Ethernet на відстані до 100 метрів. 10 Gigabit Ethernet є найбільш поширеним його використанням.

● OM4 також має рекомендований колір куртки аква. Це подальше вдосконалення OM3. Він також використовує ядро ​​50 мкм, але він підтримує 10 Gigabit Ethernet на довжині до 550 метрів і він підтримує 100 Gigabit Ethernet на довжині до 150 метрів.

Діаметр: діаметр серцевини OM2, OM3 і OM4 становить 50 мкм.

Колір куртки: OM3 і OM4 зазвичай визначаються для куртки Aqua.

Оптичне джерело: OM3 і OM4 зазвичай використовують 850 нм VCSEL.

Пропускна здатність: при 850 нм мінімальна модальна смуга пропускання OM3 становить 2000 МГц*км, OM4 — 4700 МГц*км

Як вибрати багатомодове волокно OM3 або OM4?

Багатомодові волокна здатні передавати різні відстані з різною швидкістю передачі даних. Ви можете вибрати найбільш підходящий відповідно до вашого фактичного застосування. Нижче наведено порівняння максимальної відстані багатомодового волокна при різних швидкостях передачі даних.

Тип волоконно-оптичного кабелю Відстань волоконного кабелю
  Fast Ethernet 100BA SE-FX 1 Гб Ethernet 1000BASE-SX 1Gb Ethernet 1000BA SE-LX 10Gb Base SE-SR База 25 Гб SR-S 40Gb Base SR4 База SR10 100 Гб
Багатомодове волокно OM3 200м 550м   300м 70м 100м 100м
OM4 200м 550м   400м 100м 150м 150м

Індивідуальний тип роз'єму: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

LC роз'єми:

LC connectors

Ці роз’єми ідеально підходять для використання в додатках з високою щільністю завдяки своєму невеликому розміру та мають захисну конструкцію. Вони доступні як у симплексній, так і в дуплексній версіях з цирконієвим наконечником 1,25 мм. Крім того, у роз’ємах LC також використовується спеціалізований механізм засувки, щоб забезпечити стабільність всередині стійки.

SC роз'єми: 

SC connectors

Роз’єми SC – це неоптичні роз’єднувачі з цирконієвим наконечником діаметром 2,5 мм з попереднім радіусом. Вони ідеально підходять для швидкого підключення кабелів до стійки або настінного кріплення завдяки їх двотактній конструкції. Доступний у симплексному та дуплексному варіантах із багаторазовим утримуючим затискачем для дуплексних з’єднань.

FC роз'єми: 

FC connectors

Вони мають міцне різьбове з’єднання і найкраще підходять для використання в телекомунікаційних програмах і використовують неоптичне роз’єднання.

ST роз'єми: 

ST connectors

Роз’єми ST або з’єднувачі з прямим наконечником використовують напівунікальне байонетне з’єднання з наконечником 2,5 мм. ST є чудовими волоконно-оптичними роз’ємами для польової установки завдяки їх надійності та довговічності. Вони доступні як симплексні, так і дуплексні

Тест на продуктивність

Performance Test

Виробничі фотографії

Production Pictures

Фабричні картинки

Factory Real Pictures

FAQ

Q1. Чи можу я отримати зразок замовлення на цей продукт?

В: Так, ми вітаємо замовлення зразка для перевірки та перевірки якості. Змішані зразки прийнятні.

Q2. А як щодо часу виконання?

A: Зразок потребує 1-2 дні, час масового виробництва потребує 3-5 днів

Q3. Як ви відправляєте товар і скільки часу потрібно, щоб прибути?

В: Зазвичай ми відправляємо DHL, UPS, FedEx або TNT. Зазвичай це займає 3-5 днів, щоб прибути. Авіакомпанія та морська доставка також необов’язкова.

Q4: Чи пропонуєте ви гарантію на продукцію?

В: Так, ми пропонуємо 10-річну гарантію на нашу офіційну продукцію.

Q5: Як щодо часу доставки?

A: 1) Зразки: 1-2 дні.

2) Товар: зазвичай 3-5 днів.

Упаковка:

ПЕ-мішок з етикеткою (ми можемо додати логотип клієнта на етикетку).

packing
shipping

  • Попередній:
  • далі:

  • Напишіть своє повідомлення тут і надішліть його нам