BGP

Новини

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    Волоконно-оптичний патч-корд OM5

    Які переваги оптоволоконного патч-корду om5 і які сфери його застосування?Оптичне волокно OM5 засноване на оптичному волокні OM3 / OM4, і його продуктивність розширена для підтримки декількох довжин хвиль.Оригінальна конструкція оптичного волокна om5 полягає в тому, щоб відповідати поділу довжини хвилі...
    Детальніше
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    Як провести перевірку безпеки оптоволоконної перемички?

    Оптоволоконна перемичка використовується для створення перемички від обладнання до оптоволоконної проводки.Він часто використовується між оптичним трансивером і клемною коробкою.Мережевий зв’язок вимагає, щоб усе обладнання було безпечним і розблокованим.До тих пір, поки невелика проміжна несправність обладнання призведе до перерви сигналу...
    Детальніше
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    Які характеристики одномодового волокна?

    Одномодове волокно: центральна скляна серцевина дуже тонка (діаметр серцевини, як правило, 9 або 10) мкм), може передаватися тільки одна мода оптичного волокна.Інтермодальна дисперсія одномодового волокна дуже мала, що придатне для дистанційного зв'язку, але є також матеріальні дисперсії...
    Детальніше
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    Посібник з комплекту перетворення конектора MTP Pro

    Використання MTP ®/ Коли перемичка оптоволоконного волокна MPO підключена, його полярність, а також головка і гнізда є факторами, на які потрібно звертати особливу увагу, тому що після вибору неправильної полярності або неправильної полярності або головного і жіночого волокон оптоволоконна мережа не зможе реалізувати зв'язок. підключення.Тож оберіть р...
    Детальніше
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    MPO / MTP Тип волоконно-оптичного патч-кабелю, штекерний і жіночий роз'єм, полярність

    Для зростаючого попиту на систему високошвидкісного та високопродуктивного оптичного зв’язку, оптоволоконний роз’єм MTP / MPO і перемичка оптоволоконного волокна є ідеальними схемами, які відповідають вимогам центрів обробки даних з високою щільністю проводки.Завдяки перевагам великої кількості ядер, малого обсягу та високої...
    Детальніше
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    Що таке волоконно-оптичний патч-кабель?

    Оптоволоконний патч-кабель: після обробки волоконно-оптичного кабелю та оптоволоконного роз'єму за допомогою певного процесу, закріпіть оптоволоконний з'єднувач на обох кінцях волоконно-оптичного кабелю, щоб утворити волоконно-оптичний патч-кабель з оптоволоконним кабелем посередині. і оптичне волокно c...
    Детальніше
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    Відмінності волоконно-оптичного патч-корду LC/SC/FC/ST

    між оптоволоконними з'єднувачами. Перемички оптоволоконного волокна зазвичай класифікуються за встановленням роз'ємів.Часто зустрічаються оптоволоконні перемички FC, ST, SC і LC.Які характеристики та відмінності цих чотирьох оптоволоконних перемичок...
    Детальніше
  • Fiber Pigtail

    Волокниста косичка

    Волоконна косичка відноситься до роз’єму, подібному до половинної перемички, що використовується для з’єднання оптичного волокна та оптоволоконного з’єднувача.Він містить перемичку і відрізок оптичного волокна.Або підключіть передавальне обладнання та стійки ODF тощо. Тільки один кінець оптики...
    Детальніше
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Полярність волокон LC/SC і MPO/MTP

    Дуплексне волокно та полярність У застосуванні оптичного волокна 10G два оптичних волокна використовуються для здійснення двосторонньої передачі даних.Один кінець кожного оптичного волокна з’єднаний з передавачем, а другий – з приймачем.Обидва незамінні.Ми називаємо їх дуплексною оптикою...
    Детальніше
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    Полярність волокон LC/SC і MPO/MTP

    Дуплексне волокно та полярність У застосуванні оптичного волокна 10G два оптичних волокна використовуються для здійснення двосторонньої передачі даних.Один кінець кожного оптичного волокна з’єднаний з передавачем, а другий – з приймачем.Обидва незамінні.Ми називаємо їх дуплексними оптичними...
    Детальніше
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    ЩО ТАКЕ ОПТИЧНИЙ КАБЕЛЬ MPO / MTP 16 CONNECTOR FIGERS?

    16-ядерний волоконно-оптичний кабель MPO / MTP — це новий тип волоконних вузлів для підтримки передачі 400G, базові системи каналів MPO доступні у варіантах з 8, 12 і 24 волокнами.Збірки пропонуються в однорядних конфігураціях з 16 волокон і 32 волокон (2×16) для досягнення найвищої щільності...
    Детальніше
  • Порівняння послуг 5G між глобальними дротовими операторами та бездротовими операторами

    Дублін, 19 листопада 2021 р. (GLOBE NEWSWIRE) – ResearchAndMarkets.com додав «послуги 5G для дротових та бездротових операторів у житлових, малих і середніх підприємствах, широкосмуговий доступ та Інтернет речей з 2021 по 2026 рр.» до продуктів компанії Звіт ResearchAndMarkets.com...
    Детальніше
123Далі >>> Сторінка 1 / 3